Як правильно організувати каналізацію в приватному будинку

Як правило, люди мало піклуються про те, куди йдуть з їх квартир стічні води і продукти людської життєдіяльності. Вони просто користуються зручностями, які були облаштовані при будівництві висотного будинку.

При будівництві власного житла створюється система каналізації в приватному будинку. Якщо проект котеджу був придбаний або зроблений на замовлення, то все конструкції розробляються їх авторами. Але часто буває, що люди будують будинок за власним проектом або упорядковують старе житло. Тоді їм необхідно вирішувати як буде виглядати схема каналізації самостійно. При цьому необхідно врахувати всі нюанси, щоб в процесі експлуатації не виникало таких проблем як засмічення каналізації, а у випадках, якщо ця неприємність все-таки трапилася, її було легко усунути.

Одеса розклад руху поїздів, каждый желающий всегда сможет быстро и без хлопот приобрести железнодорожные билеты на данном сервисе. 

Внутрішня схема каналізації в приватному будинку При створенні ескізу каналізаційної системи необхідно продумати, скільки буде приміщень, де потрібна установка необхідних труб і санітарних приладів, таких як: раковини, ванни, унітази, пральні та посудомийні машинки, стояки, лінії відводів, які з'єднують санітарні прилади зі стояками, випуски.

Кухню, ванну пральню і туалети, краще розміщувати ближче один до одного, щоб довжина труб була якомога коротше. Наприклад, в двоповерховому будинку можна розташувати кухню туалет і ванну поруч, а другу ванну кімнату над ними.

Не можна приєднувати раковини, унітази і ванни безпосередньо до стояка. До нього повинна вести окрема горизонтальна труба, нехай навіть і дуже коротка. Коли створюється система каналізації в приватному будинку потрібно уникати різних поворотів, так як кожен з них потенційне місце засмічень. При монтажі системи, стояк встановлюють вертикально і до нього підводять труби приладів, при цьому вони повинні мати ухил 5 мм на метр.

Для підключення мийок, ванн, пральних і посудомийних машин досить труб з п'ятідесятімілліметровим внутрішнім перетином, для унітазів необхідно - 100.

До стояка підключається відвідна труба, яка веде до вигрібної ями або міської каналізації. Її ухил повинен бути не менше ніж 2 см на метр труби. Прокладання внутрішньої каналізації необхідно починати з виходу, тобто з того місця де вона буде підключатися до відвідної труби.

Відстань між фундаментом і відстійником має бути не менше 5 метрів і не більше 15.

Якщо система каналізації приватного будинку буде підключена до міської каналізації, то необхідно отримати дозвіл від міськводоканалу, після чого просто здійснити врізку.

Але якщо можливості для цього немає, наприклад будинок знаходиться в селі або прокладка труб до міських мереж виходить занадто дорого або технічно неможлива, можна встановити місце для зберігання або очищення відходів: вигрібну яму, септик (локальний пристрій біологічної очистки).

Їх необхідно розташовувати не менше ніж в 30 метрах від колодязів і свердловин і нижче за рівнем рельєфу. Вигрібна яма повинна бути доступна для машини, яка буде забирати з неї вміст. Дно і стіни, повинні бути викладені цеглою. Можна використовувати для створення стін бетонні труби. Стоки, вироблені однією людиною, становлять понад 1 куб. метра на рік.

Септики, мають більш складну структуру, з декількох камер в першій стоки піддаються біологічному розкладанню. При цьому відбувається випадання осаду з твердих частинок. З цієї причини перший контейнер необхідно періодично очищати. Рідина переміщується в другу камеру, де відбувається доочищення, потім проходить через біофільтр. Після чого стоки виводяться з септика і проходять грунтове доочищення.

Июнь 6, 2020 – 05:52

Як правильно вибрати підвіску під ланцюжок?

​Как правильно выбрать кондиционер для дома и квартиры?

Кровельный материал металлочерепица в Нижнем Тагиле