Електричний кабель ШВВП

Кабель ШВВП отримав широке застосування в побутовій сфері – їм можна приєднувати різну побутову техніку, електроніку та електроустаткування або використовувати як подовжувач, придбати кабель можна за посиланням https://amperok.com.ua/kabel-provid/shnur_shvvp/ прямо зараз. Але з потужними джерелами енергоспоживання такі дроти використовуються дуже рідко. Причина криється в технічних параметрах цієї продукції, з якими під час її прокладання та використання необхідно ознайомитись.

Видова різноманітність

Існують фактори, які поділяють проводи ШВВП на підвиди та впливають на технічні параметри. До них відносяться такі: 

  • площа перерізу струмопровідних елементів;
  • кількість жильних елементів;
  • колір виробу.

Виходячи з цих факторів, існують різні варіації розглянутого шнура: Відповідно до чинного ГОСТ №7399-97, який регулює параметри проводів і шнурів, переріз струмопровідних жил в кабелі ШВВП дорівнює 0,5 мм2 або 0,75 мм2.

Інші значення цього параметра у стандарті не передбачено, проте на ринку зустрічаються;

Максимальна кількість струмопровідних жил у проводах цього типу за нормативами дорівнює 3. Зазвичай це трижильні, або двожильні вироби з перетином однієї жили до 0,75 мм2;

Кожна жила виробу складається з певної кількості скручених між собою дротів, що підвищує ступінь гнучкості дроту. За ДСТУ встановлено кількість таких мідних дротів у складі однієї жили – не менше 7. Діаметр одного житлового дроту у виробах перерізом 0,5 мм2 дорівнює 0,33 мм, у варіантах із перетином 0,75 мм2 – 0,38 мм;

Незважаючи на технічні характеристики та інші особливості, за чинним стандартом товщина ізоляції струмопровідного елемента цього шнура повинна бути не менше 0,5 мм, а товщина зовнішньої оболонки – не менше 0,6 мм;

Провід ШВВП можуть також відрізнятися за колірним оформленням зовнішньої оболонки та ізоляції жил. Оболонка всього виробу переважно виконується в білому кольорі, але виробники можуть випускати і чорні варіанти.

Де застосовується

Цей кабельний виріб підходить для прокладання окремих ділянок електромережі (проводки) всередині приміщень, приєднання освітлювальних конструкцій до загальної мережі, створення на його базі подовжувачів, підключення побутових приладів та інших електроустановок.

Важливо! Через маленький переріз струмопровідних жил кабелю ШВВП не призначені для підключення приладів з високою потужністю, наприклад, різних обігрівачів, пральних машин з вбудованою сушкою та електроплит, прасок та електрочайників, промислового обладнання та верстатів.

В основному шнур застосовують у наступних сферах:

  • підключення різноманітної настільної малопотужної техніки; організація висвітлення приміщень;
  • підключення побутової техніки потужністю до 1300 Вт, в тому числі ноутбуків, настільних комп'ютерів, телефонів, приладів особистої гігієни та іншого.

Зовнішній вигляд побутового подовжувача, який створений на базі шнура ШВВП 2х0,75 Заборонено організовувати домашню проводку виключно з кабелю ШВВП та підключати до неї все обладнання та освітлення, оскільки це може призвести до короткого замикання, пошкодження інших елементів електромережі та самого дроту. Проводку квартири рекомендується монтувати за допомогою проводів марки ПВС, додаючи на деякі ділянки шнур, що розглядається. Для інформації. У виробу марки ШВВП є аналог - кабель ПУНП. Вони сильно схожі один на одного, але монтування ПУНП заборонено, оскільки провід був визнаний не придатним через свою пожежну небезпеку, яка спричинена конструктивними особливостями та іншими вадами подібної продукції. Кабель ШВВП – популярний кабельний виріб для побутових потреб із відмінними експлуатаційними характеристиками та захисними властивостями, який завжди знайде застосування у будинках та квартирах.

Ноябрь 13, 2022 – 13:18

Лента из пеноматериала

Принты на футболках для бега

Выбор замка для дверей

Болты и их применение

Тендеции каминов в мире