Дослідження нерухомості

Домовласники можуть не знати, що повідомлення про злочини в місцевих районах впливають на вартість будинків, і їх слід ретельно враховувати при виборі району для проживання. Дослідження майже одноголосно прийшли до висновку, що злочинність має тенденцію негативно впливати на вартість власності. Как понять профессионал ли риелтор можно  здесь в удобное для вас время. Близькість будинку до проблемного активу може зіграти значну роль в обмеженні справедливих ринкових цін.

Відомо, що неблагополучні будинки вкривають безліч правопорушників. Невеликий відсоток з них може сприяти більш високому рівню злочинності і падіння вартості житла. За даними Atlanta Fed Bank, домовласник, серйозно порушив закон, може привести до падіння цін на нерухомість в радіусі 0,10 милі як мінімум на 1,2 відсотка.

Зниження впливу на навколишнє середовище

Вигоди інвесторів можна побачити в навколишньому середовищі. Забудовникам житлових будинків приписують скорочення викидів вуглекислого газу від старих і неблагополучних будинків. Процес житлового будівництва дозволяє інвесторам реалізувати «зелену» стратегію, яка часто максимізує енергоефективність і знижує негативний вплив на навколишнє середовище, який чиниться старими будинками. Найбільш поширені стратегії демонструють, що інвестори створюють зручні та ефективні простору з мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Методи, які використовуються для зменшення вуглецевого сліду будинку, можуть включати:

Прилади з рейтингом Energy Star знижують витрати на електроенергію

Енергоефективне освітлення і проводка знижують електричну потужність

Установка утеплених вікон знижує витрати на опалення та охолодження

Стельові вентилятори знижують залежність від систем кондиціонування повітря

Ковролін замінюється дерев'яною підлогою, який має набагато більш тривалий термін служби.

Унітази, змішувачі та душові лійки замінені версіями з низькою витратою, що знижує споживання води.

Стійкі до посухи системи озеленення та крапельного зрошення обмежують зовнішнє споживання води

Подібні адаптації дозволяють інвесторам усунути наш вуглецевий слід, що призведе до створення здорового і стійкого співтовариства.

Згідно Резюме, випущеному Управлінням сталих спільнот Агентства з охорони навколишнього середовища, такі екологічно свідомі інвестиції «привабливі для інтересів приватного сектора, тому що вони можуть знайти готовий ринок і конкурувати в фінансовому відношенні». Вони звертаються до місцевих органів влади, тому що вони можуть бути будівельними блоками зростаючої економіки та високоякісних, економічно стійких районів і спільнот, а також допомагати створювати більш чисту і здорове навколишнє середовище ».

Сентябрь 4, 2020 – 13:16

Как выбрать шуруповерт

​Тактичне спорядження

Готовые образцы продукции

Тендеции каминов в мире