Як працювати з акриловою фасадною фарбою ТМ Green Line

Акрилова фарба фасадна ТМ Green Line – ідеальний матеріал для створення естетично привабливої зовнішньої поверхні, для захисту фасадів від негативного впливу різних факторів. Такий матеріал призначений для фарбування різноманітних мінеральних основ – бетон, цегла, гіпсокартон та інше.

Фарба підходить для первинного фарбування поверхонь, а також для проведення ремонтних, реставраційних робіт. Біла фарба акрилова фасадна піддається забарвленню із застосуванням пігментів, що дозволяє досягти певного відтінку з урахуванням його насиченості, яскравості.

Фасадна акрилова фарба Fasad STANDARD

Як правильно підготувати поверхню?

Перед тим, як використовувати акрилові фарби для фасаду, поверхня потребує певної підготовки. Правильна підготовка – запорука якісного зчеплення.

Тому слід виконати кілька простих кроків:

  • Поверхню потрібно очистити від пилу, вуличного бруду. Можна скористатися методом вологого очищення – миття фасаду під напором води. Після цього важливо дати фасаду повністю висохнути.
  • Поверхню рекомендується очистити від старого шару фарби, що вже відшаровується. Найкраще знімати старий шар до твердої основи.
  • Всі грубі поверхні з наявністю нерівностей та інших візуальних дефектів вирівнюють за допомогою шпаклівки, чекаючи повного висихання такого шару.
  • Обробка поверхні ґрунтовкою є завершальною стадією підготовки перед використанням акрилової фарби для фасадів Fasad STANDARD.

Перед початком фарбування поверхня повинна бути чистою та сухою – це головне правило та запорука якісного результату виконаної роботи. Особливо важливо дотримуватися всіх перелічених вище порад, якщо відбувається фарбування фасадів у світлі відтінки. Адже на світлих поверхнях відразу будуть помітні всі дрібні дефекти.

Спосіб нанесення акрилової фарби для фасадів

Перед тим, як розпочати виконання фарбувальних робіт, слід розмішати фарбу з метою отримання однорідної консистенції. Якщо потрібно отримати певний відтінок кольору, рекомендується скористатися пігментами, які додають в білу фарбу, дотримуючись інструкцій виробника.

Наносити фарбу потрібно в кілька шарів – 2-3 шари із застосуванням різноманітних інструментів (ручний, механічний способи):

  • Пензлі. Вибираємо пензлі різних форм, розмірів залежно від елементів, особливостей важкодоступних ділянок, які потрібно обробити.
  • М'які валики. Вибираємо валики з довгим або коротким ворсом, враховуючи ефект, якого потрібно буде досягти. Пам'ятайте основне правило: чим коротший ворс на робочій поверхні валика, тим гладкішим виходить пофарбований фасад.
  • Пульверизатор. Метод розпилення вибирають для фарбування великої площі, коли варто прискорити процес виконання завдання. У такому випадку всі ручні методи застосовують у вигляді допоміжних – для маленьких деталей, обробки стиків.

Працювати з акриловими фарбами потрібно в суху погоду, виключаючи ймовірність негативного впливу з боку підвищеного ступеня вологості – дощ, туман, сніг.

Май 30, 2024 – 07:40

Разработка оптимизированного сайта от WHITEO

Пересадка волос - важное решение

Как брызговики подобрать для автомобиля?