Переваги автомобільної реклами

Переваги автомобільної реклами

В середньому типовий водій подорожує 13 476 миль на рік. Це 36 миль в день, а це значить, що на дорозі багато людей, які можуть стати потенційними клієнтами! Пройшли ті часи, коли люди жили, працювали і грали в радіусі декількох квадратних блоків. Изготовление виниловых наклеек c Инстаграм ником закать в Киеве по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. За останні 75 років населення Америки зросла, наша країна стала більш розділеної, і наша залежність від автомобілів зросла. Отже, автомобільна реклама стала законною формою маркетингу. Той, який, якщо ви місцевий бізнес і хочете залучити місцевих клієнтів, не може бути проігноровано.

Давайте подивимося на деякі переваги, які може дати реклама автомобіля.

70Кб-враження Багато-багато показів. За оцінками Американської асоціації зовнішньої реклами, в середньому за день реклама автомобілів може досягати до 70 000 показів. Це багато очних яблук! Фактично, реклама транспортних засобів досягає більшої кількості людей, ніж рекламні щити, радіо, пряма поштова розсилка, поштові розсилки місцевих груп і реклама громадського транспорту. Але ось найкраща частина - більшість людей говорять, що реклама на транспортних засобах насправді більш помітна, більш запоминаемости і змушує їх діяти швидше, ніж традиційні форми реклами.

Недорого - Як будь-який хороший маркетолог, не можна просто подивитися на кількість показів, яке може отримати кампанія, і зробити висновок, що вона буде успішною чи ні. Існує безліч медіумів, де ви можете купити мільйони показів, але це буде коштувати вам копійки, коли все буде сказано і зроблено. Отже, давайте зберемо витрати на автомобільний маркетинг для інших рекламних можливостей. Коли ви розберете показник ціни за тисячу для кожного з основних рекламних носіїв, ви побачите, що автомобільна реклама явно дешевше, ніж її аналоги. Майте на увазі, це для однієї реклами. Навіть якщо у вас буде парк з 5 або 10 транспортних засобів, на кожному з яких буде розміщена власна реклама, за ціною $ 35 за тисячу, це все одно буде на $ 1850,00 дешевше, ніж наступний найближчий носій в списку.

Июль 15, 2020 – 11:59

​Услуги по ремонту ноутбуков

Пересадка волос - важное решение

Преимущества лесоматериалов