​Повірка лічильника води без демонтажу

Лічильник для води, як і будь-який інший прилад, має властивість виходити з ладу, здійснюючи свою роботу неправильно. Як тільки ви почнете підозрювати в цьому свій пристрій, то постарайтеся відразу ж звернутися в компанію, яка зможе здійснити перевірку водолічильника. В іншому випадку, ви будете відправляти в відповідну службу неправильні дані і, швидше за все, сильно переплачувати.

Повірка лічильника води без демонтажу

Повірка, безумовно, необхідна. Але для цього необхідно зробити дуже багато дій, особливо, якщо ви не хочете викликати майстра додому, який зніме лічильник, перевірить його в компанії, після чого приїде і встановить його заново. Чи не хочете зайвої мороки? Тоді вам може сподобатися такий варіант, як перевірка пристрою на місці, яку можна замовити за посиланням poverkadom.kiev.ua, прямо зараз!

Процедура перевірки лічильників води без демонтажу. Що це таке?

Півроку без демонтажу являє собою перевірку того, наскільки правильно водолічильник показує дані, без його зняття. Вам просто знадобиться викликати майстра, який може надати таку послугу. Він повинен володіти таким інструментом як проливні витратомірного установки, за допомогою яких і здійснюється місцева перевірка якості роботи. Таке обладнання зовсім недавно увійшло в експлуатацію, але вже користується великою популярністю серед тих мешканців, які мають занадто щільний графік, щоб дозволити собі витрачати багато часу на тяганину з перевіркою.

Проте, і для такого способу перевірки існує ряд необхідних дій. Перш за все, доведеться подати заявку на таку процедуру в метрологічний центр або ж спеціальну компанію, яка зможе здійснити перевірку без демонтажу. В обумовлений час приїде майстер і за допомогою раніше зазначеного приладу проведе операцію перевірки. Регулятор потоку дозволяє дізнатися вагу води, яка проходить через нього. Пристрій має спеціальний шланг, яким його і підключають до змішувача.

Переваги повірки

Які ж плюси має повірка лічильника без його зняття? Перш за все, це дуже економить ваш час. А воно дуже важливо як тим, хто цілодобово пропадає в офісі, так і фрілансерам, які щодня виконують величезні обсяги роботи. І якщо при звичайній перевірці вам доведеться витратити сумарно кілька днів на те, щоб виконати всі необхідні дії, то при перевірці проливний витратомірного установкою ви втратите всього пару годин, що зовсім некритично.

Ще один безперечний плюс - не знадобиться вирізати прилад обліку води з водопроводу, тимчасово замінюючи його шматком труби. Це дозволить не пошкодити систему. До того ж, вам не доведеться проводити оплату за загальним тарифом, що характерно для звичного способу перевірки.

Повірка лічильника води на дому в кілька разів дешевше звичайної

Також слід зауважити, що перевірка на дому в кілька разів дешевше звичайної, не дивлячись на використання пристрою, яке не так давно з'явилося в побуті компаній, що спеціалізуються на перевірках і ремонті. Природно, це дозволяє виробляти повірки хоча б раз в декілька років, щоб точно бути впевненим в тому, що лічильник правильно нараховує кількість витрачених кубометрів води.

Чи є недоліки?

Спосіб повірки водолічильника без зняття досить привабливий, але має істотний недолік: з його допомогою неможливо визначити технічну справність приладу. Тобто, якщо якась деталь буде на межі поломки, ви про це не дізнаєтеся. Втім, досвідчений майстер зможе розпізнати неправильну роботу лічильника і тоді направить вас на звичайну перевірку. Звичайно ж, в такому разі доведеться або лагодити прилад, або купувати новий, але зате потім ви будете точно впевнені в тому, що лічильник для води працює справно і одержувані дані вірні. 

Февраль 19, 2021 – 09:40

​Как работают домофоны и видеодомофоны?

​Садовые качели и уличные зонты

​Энергия солнца - как это работает?

​Мебель для молодежной комнаты