Історія ранньої еротики в мистецтві

Коротка і чудово пустотлива історія ранньої еротики в мистецтві. За словами всемогутньою королеви Одрі Лорд: «Еротика - це міра між початком нашого самосвідомості і хаосом наших найсильніших почуттів. Це внутрішнє відчуття задоволення, до якого, одного разу випробувавши його, ми знаємо, що можемо прагнути ». Красивая и заводная єротика доступна на https://sosuli.info в любое удобное для вас время.

Іншими словами, еротизм сильний. Так було завжди. І мистецтво має це довести. Фактично, саме перший художній підприємство всіх часів могло бути даниною всепоглинаючої силі еротизму - якщо бути точним, простим печерним малюнком вульви. Як перейти від мінімалістичний геніталій до більш впізнаваним еротичним робіт таких людей, як Егон Шиле і Густав Курбе? Ви прийшли в потрібне місце.

Сьогодні ми досліджуємо найяскравіші куточки і закутки історії мистецтва з 32 000 років до н.е. до початку 20 століття. Майте на увазі, цей тур не для манірних або тих, хто працює на робочому комп'ютері. Всім іншим, будь ласка, насолодіться нашим поглядом на NSFW про вічну любов між еротикою і мистецтвом.

Доісторичне збудження у Франції

Близько 37000 років тому в кам'яному притулку Абри Кастаньо на півдні Франції один сміливий (або дуже нудьгуючий) художник наважився вирушити туди, де раніше не наважувався жоден з доісторичних творців. З обережністю і точністю він вирізав в скелі самотню вульву. Мало того, що це бачення доісторичного піхви є найбільш раннім еротичним твором мистецтва, відомим на сьогоднішній день, це також може бути найстаріша печерна гравюра, точка, раз і назавжди доводить, що художники люблять свої оголені тіла.

Курган Венери в Австрії

Дуже мало відомо про культової скульптури з вапняку, нині відомої як «Венера Віллендорфськая», створеної між 28 000 і 25 000 до н.е. в Віллендорф, селі в Нижній Австрії. Однак тепер зухвала малятко і її видатні статеві губи стали культовим прикладом ранніх художніх зображень родючої оголеної жінки.

Сентябрь 10, 2020 – 13:05

​Пластиковый септик - за и против

Доски террасные: преимущества

Как найти электрика в Харькове

Выбираем российский гранит