Вибір місця для буріння

Якщо ви визначилися з типом буріння, тепер вам потрібно вибрати місце для свердловини. Сюди входить і вартість буріння, і ефективність від самого процесу і зручне місце для користування. Необхідно врахувати ряд факторів:

Структура, тип і стан грунту.

Купить на поезд билет онлайн - это идеальный способ для того, чтобы купить билеты без очереди в железнодорожные кассы.

Оптимальна структура - це підвищена зернистість грунту. У глини та суглинку невисока водовіддача. Краща пропускна здатність у піщаного або галькового грунтів. Якщо буріння свердловини здійснюється недалеко від водойми, то ви отримаєте максимальну продуктивність.

Рельєф місцевості. Все буріння краще здійснювати в нижчій місцевості.

Джерела забруднення.

Не варто проводити буріння там, де поруч знаходяться джерела забруднення. У воду будуть надходити сторонні домішки, шкідливі для вживання. Відстань від сміттєзвалища, АЗС, СТО має бути не менше 200 м. Якщо ви не можете цьому запобігти, вибирайте точку на більш високому місці.

Відстань до колодязів та інших свердловин під воду.

Водоносні шари знаходяться на певній території, і буріння свердловин під воду недалеко від колодязів або інших джерел води може знизити продуктивність.

Наявність проїзду для важкої бурильної техніки.

Всі роботи по бурінню виробляються з використанням великогабаритної техніки, яка повинна бути встановлена на місці проведення буріння. Визначте точку, щоб до неї могла підійти бурильна техніка (проїзд близько 3 метрів). Для установки обладнання потрібно звільнити місце розміром 4х9 метрів, без зелених насаджень і ліній електропередач.

Якщо до будинку була колись підведена система водопостачання, то поруч напевно розташовуються труби сталеві 630, і бурові роботи здійснюйте недалеко від труб.

Якщо під територією, де розташовується ваш будинок, знаходяться поклади вапняку, то істотним чинником може бути глибина їх залягання. Це - важливий фактор. Від цього залежить глибина самої свердловини. Від цього і буде залежати спосіб буріння свердловини.

                                     

Июнь 4, 2020 – 03:49

Выбор замка для дверей

Болты и их применение

Обшивка стен дома

Выбираем российский гранит