Дзеркальна плитка: її різновиди та особливості

Плитка з дзеркальною поверхнею справжній хіт в дизайні інтер'єру. Це оригінальне і неабияке настінне покриття, елегантне та універсальне. Дзеркальна плитка доступна в різних розмірах, формах, кольорах і оздобленнях, що робить її актуальною для будь-якого інтер’єру. Матеріал підходить як для квартири, оформленої в класичному, елегантному стилі, так і для гламурних, розкішних інтер'єрів, а також індустріальних, сучасних та мінімалістичних.

Щоб доповнити або зробити інтер’єр більш сучасним, ви можете замовити дзеркальну плитку від виробника Skelko, котрий пропонує широкий вибір цього матеріалу в різноманітних розмірах та формах. Дзеркальна плитка від виробника має масу переваг. Вона є чудовим рішенням для невеликих приміщень, оскільки завдяки високій відбивній поверхні, оптично збільшує інтер’єр та надає йому глибини. Вона також стане хорошим вибором для кімнат з невеликою кількістю природного сонячного світла.

Дзеркальна плитка з фацетом яку пропонує виробник Скелко

Український виробник пропонує багато видів дзеркальної плитки на вибір. Плитка відрізняється матеріалом, з якого виготовлені, а також дизайном, формою, кольором, розміром і товщиною.

Серед усіх запропонованих видів, найбільшою популярністю користується дзеркальна плитка з фацетом, краї якої мають косу форму, завдяки чому плитка набуває опуклу об'ємну структуру. Це, безсумнівно, вдале декоративне рішення. Світло відбивається на поверхні плитки під різними кутами, створюючи справді красиві динамічні зображення. Це може бути оригінальна прикраса стіни, що освітлює простір.

У продажу є дзеркальна плитка з поверхнею в самих різноманітних кольорах. Найбільшою популярністю користуються сріблясті. Вони найкраще відбивають світло і настільки універсальні, що підходять практично до будь-якого приміщення.

Що стосується форм, то крім класичних квадратних плиток ви також можете купити дзеркальну плитку в формі трикутників, ромбів та шестикутників.

Вибір розмірів дзеркальної плитки також досить великий. В наявності як маленькі, наприклад, з розмірами 10 х 10 см, так і великі, які на практиці виглядають як дзеркала розміром: 60 х 60 см.

Дзеркальна стельова плитка: особливості застосування

Дзеркальна стеля – це стильне рішення для сучасної кімнати, яке підкуповує своєю оригінальністю, елегантністю та практичністю. Така обшивка відмінно працює як у випадку з великими, так і з маленькими приміщеннями тому, що візуально збільшує простір. Бажаєте облаштувати таку стелю своїми руками? В різних формах та видах дзеркальна стельова плитка доступна для при замовленні на сайті компанії Skelko.

До переваг дзеркальної стелі створеної з плитки можливо віднести наступні:

  • Ефект збільшення простору – дзеркала можуть візуально збільшити кімнату.
  • Можливість створення різноманітних стельових композицій – дзеркальні матеріали добре поєднуються між собою і поєднуються з багатьма іншими видами обробки.
  • Простота догляду – такі стелі можна мити будь-якими миючими засобами, що не містять абразивних речовин.
  • Підвищена освітленість – дзеркальна поверхня відбиває світлові промені, за рахунок чого підвищує освітленість приміщення.
  • Широкий вибір візерунків – виробник пропонує широкий вибір дзеркальних матеріалів з різноманітними зовнішніми ефектами.

Сентябрь 28, 2022 – 16:42

Рекомендации по строительству дома из бруса

Плитка из натурального камня травертин

Кровельный материал металлочерепица

Разрешение на Строительство при Капитальном Ремонте