​Паркет чи дошка? Яку дерев’яну підлогу вибрати?

Універсальність, зовнішній вигляд і довговічність є одними з багатьох переваг дерев’яних підлог. Проте перед нами стоїть дилема, що вибрати: багатошарову дошку чи паркет? Який з наведених варіантів легше встановити, а який зручніше обслуговувати? Які варіанти ремонту для обох цих типів підлоги? У цій статті ми порівняємо наведені вище рішення, щоб полегшити вам вибір. Доречі, придбати якісну паркетну дошку можна за посиланням https://barlinek-profi.com.ua зап найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Ізоляційні властивості

Дерев'яні підлоги - як багатошарові, так і суцільні, зменшують гучність звуків, а отже, дуже добре пригнічують шум і реверберацію. У той же час вони захищають від небажаного теплообміну з навколишнім середовищем, ефективно ізолюючи, серед іншого з холодної бетонної підлоги. Завдяки цьому ми відчуваємо високий комфорт при ходьбі по їх поверхні.

Однак, коли ми вирішили використовувати водяні або електричні теплі підлоги, вибираємо багатошарові дошки. Саме їх, а не паркет або масив дерева, рекомендовані для таких установок.

Довговічність: дерев'яні дошки чи паркет?

Безсумнівною перевагою дерев’яних підлог є також їх висока стійкість до механічних пошкоджень. Особливою міцністю є дошки та паркети з порід деревини IV, V та VI класів твердості. Мовлення вкл. про дуб, ясен, бук чи граблі.

При виборі поверхні, однак, варто пам’ятати не тільки про індивідуальні особливості обраної породи деревини, але і про структуру окремих елементів підлоги. Шаруваті дошки набагато менше піддаються деформації, ніж масивні. Вони краще реагують на зміну вологості і температури повітря.

Можливості для ремонту

Ремонтувати можна не тільки паркет або масивні дошки. Високоякісні шаруваті дошки можна також відшліфувати, а потім просочити обраними препаратами.

Можливості ремонту залежать від товщини верхнього шару дорогоцінного дерева. У пропозиції Baltic Wood цей шар має до 6,6 мм, тому його можна оновлювати до дев’яти разів. Такі підлоги входять до колекції NoLimits. У випадку інших колекцій товщина дощок дозволяє зробити два-три ремонту.

Антистатичні властивості

Дерев’яна підлога не вбирає статику і не притягує частинки пилу. Завдяки антистатичному покриттю вони також запобігають розмноженню кліщів.

Ноябрь 7, 2021 – 20:10

​Какой радиатор для ванной выбрать?

​Как выбрать правильный размер кровати?

​Каркасные дома - зачем такая технология?