Сітка штукатурна скловолоконна Latymer: що це і навіщо потрібно

Сітка штукатурна, вона ж сітка фасадна, армована, скловолоконна — це матеріал, необхідний в будівництві. Її використовують для утеплення фасаду по технології «мокрий фасад», а також у внутрішніх штукатурних роботах. На сайті https://latymer.ua пропонується купити сітку українського виробництва Latymer. Наш завод в Сумській області виготовляє її за українським та європейським стандартам.

Навіщо потрібна штукатурна сітка? Забезпечувати міцність конструкції, перешкоджати утворенню тріщин. Що буде, якщо не використовувати штукатурну сітку або використовувати низькоякісну? Фасад піде тріщинами, а через деякий час може обвалитися.

Для якості цієї продукції має велике значення технологія, за якої вона виготовляється. Завод Latymer пишається тим, що у нас використовуються провідні технології, з якими працюють світові лідери. Зокрема, ми просочуємо свою склосітку клейовий дисперсією з підвищеним адгезійним властивістю за ультрасучасної німецької технології «Halten Stark».

На заводі Latymer здійснюється повний виробничий цикл, тобто сітка повністю проводиться нами. Ми виробляємо скловолокнисту сітку для фасадних систем ETICS. Асортимент по щільності сітки від 140 г/м2 до 160 г/м2 в серії ECONOMIC і STANDARD, і від 145 г/м2 до 165 г/м2 в серії PROFESSIONAL. У нас виробляється сітка штукатурна 5х5, 5х4 і 5х6 мм.

Що означають ці цифри? Що фасадна сітка відповідає стандартам і може використовуватися як для внутрішніх оздоблювальних робіт, так і у фасадах багатоповерхових будівель. В асортименті сітка фасадна зелена, біла, жовта, синя, інших квітів.

Чому варто купити Latymer? Якщо вам потрібна сітка фасадна, придбати її можна або у європейських виробників (дорого), або у незнайомих каламутних китайців (дешево), або українську (серед якої — Latymer). У кожного рішення є свої плюси і мінуси.

Головний плюс європейських сіток — якість. Головний мінус — ціна. Але з цим якістю фасад точно не впаде і не потріскається. Плюси, якими може похвалитися українська сітка фасадна, — ціна і низькі транспортні витрати. Ніякої розмитнення, товар доставлять швидко, якщо раптом що, відреагує на претензії.

Сітка фасадна, купити яку ми пропонуємо у нас, використовується, як вже було сказано, в утепленні за технологією «мокрий фасад». Вона дешевше, ніж вентильовані фасади, які робили раніше, тому зараз весь світ переходить саме на таке утеплення.

У чому сенс? На стіну пошарово укладається своєрідний «пиріг», що складається з утеплювача, сітки і штукатурки. Утеплювач кладеться на клей і закріплюється дюбелями. Також передбачені «промазки» розчином і кілька захисних шарів. І так як цих шарів кілька, та до того ж всі вони мають різні фізико-хімічні властивості. Виникає закономірне питання: як зробити, щоб ця конструкція не «попливла», і штукатурка не стала відвалюватися шарами?

Саме для цього потрібна сітка склотканева. Вона кладеться в розчин поверх утеплювача, а зверху укладають шар штукатурки. При застиганні розчин і штукатурка частково вбираються в скловолокнисту сітку. Важливо, щоб вона була досить міцною, щоб не розм'якнути від цього і не розчинитися в агресивному кислому середовищі. У результаті, якщо все зроблено правильно і всі матеріали досить якісні, утворюється міцна монолітна конструкція. Сітка фасадна армована служить в цій конструкції каркасом, зміцнює основою, завдяки якій штукатурка не «сповзає» і не тріскається.

Для того, щоб фасад не тріскається і не обвалюється, мало купити якісну сітку штукатурну, таку як Latymer. Також необхідно, щоб всі інші будматеріали були якісними, і, звичайно, потрібно строго дотримуватися технології. Сітка ТМ LATYMER відмінно поєднується з сухими сумішами торгових марок Ceresit, Baumit, Ceresit, Knauf, Артисан, Полімін.

Декабрь 25, 2020 – 05:15

Гипсовая Штукатурка для Пола Преимущества и Применение

Дышащие натяжные потолки – в чем особенности полотен?

Строительство Нового или Ремонт Старого Дома