Переваги електричних котлів опалення

При монтажі системи опалення в приватному будинку, який знаходиться далеко від центральної газової магістралі, часто використовуються електричні нагрівальні котли, так як мають ряд переваг перед твердопаливними і рідкопаливними котлами. Придбати електричний котел можна на сайті https://e-kotly.com.ua/dvokonturnyj-elektrychnyj-kotel/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Загальні відомості і типи електричних котлів

Найбільш поширені типи електричних котлів опалення:

Побічної дії. В таких котлах як нагрівальний елемент використовується ТЕН, що встановлюється в баку-теплообміннику. Залежно від необхідної потужності електричного котла в його конструкцію може входити кілька підключених паралельно електричних ТЕНів. Придбати електричні котли можна за посиланням e-kotly.in.ua.

Прямої дії. Такі котли нагрівають теплоносій за допомогою електродів. Через воду в такому випадку пропускається електричний струм, і вона нагрівається. Конструкція самих електродів залежить від напруги: менш 0,4 кВ - використовуються пластинчасті металеві електроди; при 0,6-10 кВ - використовуються циліндричні або кільцеві електроди.

Реостатні котли мають великі габаритні розміри, але в той же час вони мають більш високий ККД.

Також реостатні котли мають великі габаритні розміри, але в той же час вони мають більш високий ККД (в електродних котлах номінальна потужність котла може знижуватися на 25-30% при скачках напруги в мережі) і менш вимогливі до якості теплоносія - води.

Переваги електричних котлів опалення

Найвигіднішими і економічним є газовий котел, однак при відсутності центрального газопостачання забудовнику доводиться вибирати між електричним котлом і пристроями, що працюють на твердому або рідкому паливі.

Електричний опалювальний котел для будинку доцільно використовувати по ряду причин:

  • Низька вартість;
  • Малі матеріальні витрати на монтаж;
  • Простота конструкції і відповідна надійність, відсутність потреби в частому сервісному обслуговуванні;
  • Пожежна безпека - в електричному котлі не використовується процес горіння;
  • Так як не утворюється продуктів згоряння, то електричний опалювальний котел екологічний;
  • Невеликі габаритні розміри;
  • Відсутність потреби в обладнанні спеціального приміщення для котельні, також не потрібно монтаж димоходу (а це додаткова економія);
  • Висока ефективність (малі витрати на монтаж та експлуатацію при високому ККД);
  • Сучасна комплектація електричних нагрівальних котлів засобами автоматичного управління дозволяє регулювати температурний режим приміщення навіть дистанційно.
Апрель 15, 2021 – 18:01

Переваги автомобільної реклами

Как найти электрика в Харькове

Бесплатные Заказы Строительство и Ремонт

Вакансии Строительство и Ремонт