Проекти багатоквартирних будинків
Наше бюро займається проектуванням багатоквартирних будинків. Найпопулярнішим типом багатоквартирних будинків є багатоквартирні будинки. Нові житлові комплекси, що проектуються сьогодні, гарантують високий рівень комфорту проживання у поєднанні з доступністю міської інфраструктури та естетично привабливим оформленням простору. Таким чином, проектування багатоповерхових будинків має бути ретельно продуманим та економічним. При проектуванні ми також приділяємо особливу увагу тому, щоб такі будинки мали низькі експлуатаційні витрати та були функціональними. З цієї причини ми часто проектуємо торгові та сервісні приміщення на нижньому поверсі багатоквартирних будинків.
Багатоквартирні житлові будинки з низьким енергоспоживанням
Ми стежимо за тим, щоб наші проекти були сучасними та відповідали потребам суспільства. Тому при проектуванні квартир у багатоквартирних будинках ми використовуємо рішення, що знижують втрати тепла. Це значно знижує витрати на опалення такої будівлі, тому її можна назвати низькоенергетичною. Щоб максимально збільшити теплонадходження, ми розташували будинок по відношенню до сторін світу так, щоб більшість отворів залишалися на південній стороні. Зрештою, скління в зоні дії сонячних променів є невід'ємним елементом будь-якої житлової будівлі. Окрім правильної орієнтації будівлі, ми аналізуємо міцність конструктивних елементів житлового будинку для оцінки енергетичного балансу будівлі.
Технічні вимоги до квартир у багатоквартирних будинках
Квартири у багатоквартирному будівництві повинні відповідати вимогам, яким мають відповідати будинки та їх місцезнаходження. Постанова містить рекомендації щодо площі, вентиляції, освітлення та внутрішніх комунікацій у квартирах. Корисна площа квартири має бути не менше 25 м2 і повинна складатися з:
кухня або міні-кухня,
принаймні в одній кімнаті,
ванна кімната,
складське приміщення,
місце для встановлення пральної машини,
коридор.
У той же час коридор і передпокій мають бути досить просторими, щоб забезпечити можливість переміщення людини на ношах та маневри повороту інвалідного візка. Тому ширина коридору має бути не менше 1,2 м. На довжині не більше 1,5 м вона може бути звужена, але не більше ніж до 90 см.
Висвітлення та вентиляція житлових приміщень
Щодо вентиляції приміщень, то в квартирах з електричними плитами допускається використання гравітаційної вентиляції. Однак, у випадку газової плити необхідно забезпечити механічну витяжну вентиляцію. Житлові приміщення з трьома та більше кімнатами повинні вентилюватися в кутку чи впоперек, проте Правила Міністерства інфраструктури допускають деякі винятки. Він застосовується до будівель і квартир з безперервною механічною вентиляцією. Що стосується освітлення, то кухня та вітальня повинні освітлюватися природним денним світлом.