Герметизація панельних будинків
Згідно з усіма правилами герметизації, її необхідно проводити на поверхні споруди. Отже, такими оздоблювальними роботами займаються індустріальні альпіністи. Всі переваги можна розділити на два пункти: первинна і вторинна. Первинна герметизація швів, як правило, проводиться в панельних будинках - новобудовах, в той час як шви відкриті.
Покупая квитки онлайн вы не тратите время на очередь и экономите деньги на дорогу до вокзала, сами контролируете оформления железнодорожного билета, исключая ошибки, которые может сделать кассир.
У подібних будівлях ці шви наповнюють утеплювачем, і відбуваються гідроізоляційним покриттям, таким як мастика. Таке рішення застерігає шви від згубного впливу зовнішніх факторів. Герметизуюча суміш, застосована в цьому випадку, підтримує всі умови для існування, які властиві кліматичними показниками в нашій країні, незалежно від пори року. Вторинна герметизація швів проводиться тільки в тих будівлях, в яких шви ще раніше були оброблені, проте стали руйнуватися під впливом невідомих чинників. Найчастіше такі заходи проводяться орієнтовно після 7-ми років обробки первинної герметизації швів. Реалізація заходів здебільшого взаємозалежна з збереженням застарілого шару.
У разі якщо шар не зруйнований, то герметизація буде складатися лише з обробки шарів мастикою. Однак якщо первинна герметизація піддалася значних порушень, то робітники повністю розкривають шви і усувають всі непридатні заповнення, при цьому шов добре чиститься і проводиться комплекс герметизуючих заходів.
Часом, щоб повністю залікувати подібні порушення, альпіністи застосовують монтажну піну. До того ж вони можуть експлуатувати і інші будматеріали. З цього виходить, що довірити всі два етапи герметизації слід виключно кваліфікованим працівникам. Ретельно підібраний робочий клас повністю зумовить бездоганну герметизацію вашого житла.
Основною причиною наявності ділянок, що продуваються як правило, є великі відстані між панелями, в купі з руйнуванням герметизуючого шару, тому при герметизації швів і стиків виникає необхідність в додатковому утепленні. Для того щоб вирішити цю проблему, між панелями з великими проміжками поміщають спеціальний ущільнювальний джгут зі спіненого поліетилену (поліізол, вілатерм і т.д.). Крім джгута, для цих же цілей можна використовувати будівельну піну: заповнити нею всі порожнечі між панелями, а вузькі щілини закладають герметиком.